30 април 2016, събота 10:00 часа


Резултати

5 км бягане

Place Bib Name Age City Team 4.5 km 21.3 km 26.9 km 34.6 km 39.1 km 42 km 47.2 km 55.7 km 59.4 km Time Gap
Female
1. 147 Цвети Венкова 37 Разград 15:24 1:27:18 1:58:34 2:30:29 2:45:57 2:54:07 3:30:43 4:18:41 4:48:05 5:01:09 -
2. 515 Василена Валериева Радева 37 София 21:08 2:00:23 2:45:21 3:32:13 3:57:53 4:09:54 5:09:57 6:21:05 7:08:31 7:28:14 +2:27:05
Male
1. 460 Самуил Митев Вълчев 33 Варна Велос Варна 13:46 1:16:42 1:41:23 2:11:18 2:26:50 2:34:38 3:13:49 4:04:52 4:33:42 4:48:24 -
2. 775 Мартин Емилиянов Русев 37 Разград Пегас 16:08 1:26:34 1:54:44 2:27:05 2:43:15 2:51:20 3:26:22 4:11:42 4:37:40 4:50:52 +2:28
3. 164 Борис Качамаков 40 Варна Женени с деца 17:02 1:33:59 2:08:19 2:44:48 3:03:41 3:12:55 3:51:42 4:42:24 5:11:21 5:24:48 +36:24
4. 125 Петър Пламенов Славов 36 Варна 18:30 1:44:42 2:21:52 2:59:27 3:17:49 3:26:51 4:16:17 5:21:02 6:00:50 6:19:31 +1:31:07
5. 522 Nathan Adison Cooper 34 Boulder, Colorado 21:07 2:00:31 2:44:23 3:30:49 3:57:44 4:09:51 5:09:29 6:18:39 7:08:28 7:28:23 +2:39:59
DNF 232 Павел Петров 22 19:36 1:38:37 2:14:23 2:56:10 3:17:58 3:25:47 DNF
DNS 135 Димитър Карабахчиев 41 Варна KK Варна/iRun.bg DNS

5 км бягане – жени

Място Име Номер Възраст Град Отбор Време
1 Радосвета Стоянова Симеонова 236 23 Шумен Добруджа 99 0:17:08
2 Еманоела Николаева Радева 234 38 Добрич - 0:20:00
3 Вероника Илкова Вълканова 256 22 Разград - 0:20:25
4 Емилия Симеонова Йорданова 209 35 Търговище Зелена стъпка 0:22:05
5 Магдалена Петрова Йорданова 250 35 Варна iRun 0:22:34
6 Каролина Петрова Колева 241 18 Разград Green Ladies 0:23:49
7 Весела Валентинова Кучева 262 26 Плевен Зелена Стъпка 0:25:04
8 Мариета Росенова Иванова 261 14 Разград - 0:25:21
9 Ана Цекова Найденова 237 16 Разград - 0:25:53
10 Irina Nikolova Pavlova 206 44 Shumen - 0:26:00
11 Йорданка Русанова Димитрова 227 32 Варна iRun 0:26:27
12 Мадлен Светлозарова Донева 264 20 Разград - 0:26:37
13 Cindy Phelps Cindy Phelps 244 62 Варна - 0:26:41
14 Стилияна Христова Буковска 216 47 Русе - 0:26:44
15 Радина Илкова Вълканова 254 17 Разград Зелена стъпка 0:27:51
16 Ана Върбанова Кирилова 225 19 Разград - 0:27:56
17 Даяна Руменова Ангелова 217 26 София Русенски Университет "А.Кънчев", Филиал-Разград 0:31:03
18 Йорданка Стефанова Димитрова 246 42 Разград - 0:33:03
DNS Красимира Красимирова Петрушкова DNS 38 Варна Irun DNS
DNF Красимира Николова Ангелова 215 47 Razgrad Русенски Университет "А.Кънчев", Филиал-Разград DNF
DNF Емине Мюзеферова Халилова 218 43 Разград Русенски Университет "А.Кънчев", Филиал-Разград DNF

5км – щафета

Позиция Отбор Номер Град Време
1 iRun 38 Варна/Горна Оряховица 0:15:19
2 РУ "А.Кънчев", Филиал-Разград 41 Разград 0:17:56
3 Зелена стъпка 42 Разград 0:18:44
4 Опасни Тревопасни 33 Разград/Габрово 0:19:15
5 ИНТЕР ИНЖЕНЕРИНГ-10 39 Разград 0:19:27
6 ТФ "Хроники" 35 Разград 0:19:52
7 СКЛА Лудогорец 40 Разград 0:21:02
8 Непобедимите 31 Разград 0:21:14
9 СКО "Абритус" 34 Разград 0:21:29
10 ТФ " Феникс" 32 Разград 0:22:55
11 Girls Power 30 Разград 0:23:44
12 Шарена петорка 36 Разград 0:24:59
13 Еквилибриум 37 Разград 0:25:31
DNS Котвите DNS Разград DNS